HEMEN ARAWHATSAPP MESAJ GÖNDER
  • 0543 852 93 59
  • bilgi@konyasukacagiarizatespiti.com

Kurumsal

BİLGEN TESİSAT; Konya'da Sıhhi tesisat alanında profesyonel olarak hizmet vermektedir.
Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden " Firmamız " bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.
Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.
Firmamız, Toplu konut, Apartman, Villa ve Sitelerin tesisat Kalorifer ısıtma ve yerden ısıtma tesisatı, Fabrika, depo, iş yeri ve Dükkan gibi iş ve yaşam alanlarının Kalorifer ısıtma ve yerden ısıtma tesisatını konusunda uzman ekibiyle beraber profesyonel olarak yapmaktadır.
Firmamız; Anahtar teslimi pek çok projenin altına imza atmıştır. Konusunda uzman ekibimiz, iş bitiş tarihinden önce tesisat işlerinizi bitirmiş, teslimatını yapmış olacaktır.
Kullanacağımız malzemeler; birinci sınıf tesisat malzemeleri olacaktır.
Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.
Biz; montajını ve satışını yaptığımız tüm ürünlerimize güveniyor, her türlü memnuniyet ve şikayetlerinizi bir armağan olarak kabul ediyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.
BİLGEN SIHHİ TESİSAT

Tüm ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmek için buradayız.

Bize Ulaşın